Dachstein / Schladming, Ramsau am Dachstein (Rakousko) - 7.990,-

18.2. (neděle) - 25.2. (neděle), polopenze

Privátní / Soukromé ubytování HelvetiaPoloha
Soukromé ubytování v klidné a slunné poloze v okrajové části Ramsau. Přímo kolem objektu vede komunikace, umožnující dostat se zkratkou k sjezdovkám na svazích Reiteralmu.
Hosté s malými dětmi ocení blízkost dětských vleků. K dopravě na sjezdovky je možné využít skibus, jehož zastávka je vzdálena 150 m. Upravované běžecké stopy vedou v těsné blízkosti objektu. Bezplatné parkování přímo před domem.

Vybavení
Objekt patří k novějším a tomu odpovídá i vnitřní zařízení. Jsou v něm čtyři vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC. Z pokojů je výhled buď na lyžařské areály Reiteralm / Fageralm a Hochwurzen, nebo na panorama štítů masivu Dachstein. Do jednoho z pokojů je možné umístit přistýlku. Celý objekt je nekuřácký.

Stravování
Polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírovaná o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, dezert, saláty). Stravu připravuje v penzionu Royer-Pois, vzdáleném necelých 200 m, český kuchař.
Nevýhoda docházení na stravu je vyvažována lepší úrovní ubytování a soukromím. Helvetia je vhodná pro menší skupinky nebo spřátelené rodiny.

Cena zahrnuje
Ubytování, polopenzi.

Cena nezahrnuje povinné příplatky
V ceně není zahrnutá pobytová taxa (2,50€/noc/platba na místě/děti do 15-ti let neplatí)

Slevy a příplatky u týdenních pobytů
Sleva za včasné objednání 5 % do konce září 2017
Dítě 0 - 5 let ZDARMA bez nároku na lůžko
Dítě 6 - 12 let na 3. lůžku sleva 40%
Dospělá osoba na 3. lůžku sleva 20%
Neobsazené lůžko 4000,- Kč.

Další informace
Domácí zvířata nejsou povolena.

Read The Full Article