Ötztal / Sölden, Längenfeld im Ötztal (Rakousko) - 6.521,-

3.2. (sobota) - 10.2. (sobota), bez stravy

Studio / Apartmán Falkner ResortObecný popis objektu Falkner Resort
Dobře vybavený apartmánový komplex s širokou nabídkou sportovního a wellness vyžití. WiFi k dispozici zdarma.

Poloha objektu Falkner Resort
centrální. Aqua Dome cca 300 m (10% sleva pro klienty apartmánů). Restaurace a nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti.

Vybavení objektu Falkner Resort
Resort nabízí moderní hotelovou halu: recepce, automaty na kávu, limonádu a snacky a výtah. Velká terasa na opalování s lehátky. Lyžárna a sušárna na lyžařskou obuv.

Ubytování v objektu Falkner Resort
Apartmány disponují předsíní, šatnou, kabel. TV, posezením a jídelním koutem, kuchyňským koutem (2 plot. el. sporák, chladnička, digestoř, kávovar), sprchou, samostatným WC a balkonem.Dvoupokojové apartmány (G3H): pro 3 osoby, cca 30 m2. Obývací pokoj s rozkládacím křeslem pro 1 osobu a dvoulůžkový pokoj.Dvoupokojové apartmány (G4J): pro 4 osoby, cca 35 m2. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a dvoulůžkový pokoj.Dvoupokojové apartmány (G4K): pro 4 osoby, cca 40 m2. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a dvoulůžkový pokoj.Jednopokojové apartmány (G2F): pro 2 osoby, cca 24 m2. Obývací pokoj s dvoulůžkovou postelí. Jednopokojové apartmány de luxe (G2G): pro 2 osoby, cca 25 m2. Jako G2F, komfortnější v novostavbě.Třípokojové apartmány de luxe (G6L): pro 6 osob, cca 56 m2. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a 2 dvoulůžkové pokoje. Novostavba.

Stravování v objektu Falkner Resort
bez stravy.

Připojení k Internetu
WiFi zdarma v komplexu. Internetový koutek.

Možnosti sportu a dalších aktivit u objektu Falkner Resort
zdarma: fitness, místnost s lezeckou stěnou. Herna se stolním fotbálkem (za poplatek).

Možnosti wellness a relaxace v objektu Falkner Resort
zdarma: rozsáhlé wellness centrum s krytým bazénem (cca 30 m2), saunovací zónou, biosaunou, tureckou parní lázní, Kneippovými bazénky, infračervenou kabinou (3x týdně v ceně). Za poplatek: solárium.

Vybavení a možnosti zábavy pro děti
dětská herna pro děti od 3 let. Dětská postýlka na vyžádání v CK. Max. počet osob smí být postýlkou překročen.

Doplňující informace k objektu Falkner Resort
parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 9 €/den; lázeňská taxa: cca 3 € den/osoba od 16 let, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: vodu, topení, veškeré prádlo (první sada), elektřinu; na místě se platí: kauce cca 50 €. Závěrečný úklid cca 25-45 €; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 26.12.-1.1. úterý/7 nocí, 27.1.-9.3. denně/7 nocí, 2.1.-5.1. úterý/4 noci, 6.1.-26.1. denně/4 noci, 24.3.-6.4. denně/5 nocí; začátek/konec nájmu: 14–20/10 h.

Informace pro příznivce lyžování
Vlek/lanovka: Sölden 10 km Sjezdovka: Sölden 10 km Běžecká stopa: u apartmánů Skibus: cca 50 m Půjčovna lyží: cca 100 m Lyžařská škola: cca 500 m Zimní turist. stezky: u apartmánů

Read The Full Article